O NÁS


Prodáváme a stavíme z Durisolu!


Stavební společnost Energy Domy s.r.o. se zabývá projektováním a výstavbou rodinných domů po celé České republice. Projektové dokumentace rodinných domů dodáváme jako součást ucelené stavební realizace, která se ve většině případů omezuje na dodávku hrubé stavby na klíč.

Typové projekty z našeho katalogu rodinných domů lze dále upravovat. Každý má možnost si dispozici typového domu upravit dle svých představ, svých potřeb a svých možností za pomoci našeho architekta. Projekty zajišťujeme včetně osazení rodinného domu do terénu a napojení na inženýrské sítě.

Po získání stavebního povolení, se kterým můžeme stavebníkovi pomoci, následuje stavební realizace. Standardně zhotovujeme základy s ležatou kanalizací, vodotěsnou izolaci s izolací proti střednímu radonu, obvodové a vnitřní nosné zdivo, nenosné příčky, stropní konstrukci a kompletní střechu – krov, krytinu, oplechování, komín, hromosvod, eventuálně střešní okna. Zásadně používáme osvědčené materiály s tou nejlepší jakostí.

Majitelé společnosti realizovali přes 800 staveb rodinných domů

Filozofie systému Durisol


Naše cíle se spojují s hodnotami, které jsou základem pro zdravý životní styl a bydlení. Proto si chceme udržet pozici lídra ve výrobě nejekologičtějšího stavebního materiálu v Rakousku a na Slovensku, tím můžeme zároveň přispívat k ochraně životního prostředí.

Je v našem prvořadém zájmu, abychom našim zákazníkům poskytovali nejen prvotřídní služby, ale také široký sortiment kvalitního stavebního materiálu. Naše produkty zabezpečují nejzdravější bydlení a mnohaletou spokojenost ověřenou tradicí používaní tohoto přírodního materiálu.

ZEPTEJTE SE


Domy durisol telefon 604 218 183